SARIVELİLER BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YENİLERİNİ EKLEDİ

     Sarıveliler Belediyesi, araç filosuna dahil ettiği 4 yeni hizmet aracını ve iş makinesini Anıt alanında yapılan törenle hizmete sundu.

Törende araçların tanıtımı yapılıp, kesilen kurban eşliğinde dua edildi.

    Törene Garnizon Komutanı Sedat Türk, Belediye Başkanı Hayri Samur, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Sağcan, İlçe Müftüsü Fatih Yıldız, daire amirleri, il genel meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arazi yapısı zor olan Sarıveliler ilçemizde alınan yeni araçlarla daha güzel ve daha hızlı bir şekilde halka hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanımız Hayri Samur, “Göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana gerek kendi bütçemizden gerekse hibe yoluyla Sarıveliler Belediyesi’nin araç filosunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Gelişen ve büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için belediyemizin kendi imkanlarıyla aldığı 1 adet hidromek lastikli kepçe, 1 adet hidromek paletli kepçe ve 1 adet 4X4 subaru hizmet aracı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe ettiği 1 adet kanal açma ve temizleme aracı ile vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunacağız. Yeni araçlarımızın hemşehrilerimize ve belediyemize hayırlı olmasını diliyorum ” dedi. 

Etiketler :